Bleach Anime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Cukrové potěšení"

3 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

"Cukrové potěšení" - Stránka 4 Empty Re: "Cukrové potěšení"

Příspěvek pro Akkaku Naito Tue Apr 30, 2024 7:24 pm

[name=akkaku]Yoru Akkaku[/name]

Akkaku se na Amayu usmál a hlavou mu proběhlo několik různých myšlenek. Ale neměl rád, když se používal argument věku nebo postavení a jiný argument, než 'Pokusil ses mě kvůli tomu fláknout knihou' na získání vysvětlení neměl. A ten by mohl vést k opakovanému pokusu o flákanec knihou. Tím spíše u člena jedenácté divize.
[trec=akkaku]Dobrá. Nic jsem neviděl. Budu po Vás chtít, abyste doručil oficiální zprávu do druhé divize. Jen dojdete na administrativu a předáte jim tohle. Nic víc.[/trec] vysvětlil a dal Amayovi obálku, ve které byla informace o tom, že se ujal asistence v probíhajícím vyšetřování. [trec=akkaku]Než jste se mě pokusil napadnout, chtěl jsem Vám za to nabídnout dnešní útratu a měsíční slevový kupón, ale... to bylo před tím, než... než se stala věc, o které nic nevím.[/trec] vysvětlil ještě a podíval se na Amayu s úsměvem, který by mu i Aki záviděl.
Akkaku Naito
Akkaku Naito
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1658
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

"Cukrové potěšení" - Stránka 4 Empty Re: "Cukrové potěšení"

Příspěvek pro Miss_Atlantis Wed May 01, 2024 8:31 pm

Akkaku -> V podstatě sis udělal poslíčka z důstojníka 11. divize, místo abys třeba poslal zprávu po motýlovi nebo doslova po komkoli. Na tvoje slova o slevách a odměnách nereagoval. Vlastně nereagoval na nic, už nic neřekl. Chvíli si těžko čitelným pohledem měřil obálku, kterou jsi mu podával. Potom rozvážně zvedl ruku a velice jemně ji od tebe přijal a schoval někam do svého shihakusha. Potom se ti lehce poklonil na znamení, že přijímá tvůj rozkaz. Jeho oči nebyly ani jemné ani pokorné, ale tajemství, které jsi teď o něm věděl, bylo asi natolik důležité, že překousl svou hrdost. Poté se vzdálil směrem ven, možná vyplnit tvůj rozkaz, možná... no, kdoví, co se dalo dělat s dopisem. Samozřejmě před tím ještě zaplatil a nechal dýško, aby trochu odškodnil scénu, kterou způsobil.
Miss_Atlantis
Miss_Atlantis
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 7077
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 21
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru