Bleach Anime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hledání krále nočních klubů

4 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro dead wind Sat Aug 27, 2011 9:22 pm

Tento filler pojednává o misi, kterou dostali na starost ti nejsilnější z nejsilnější. Jedná se o zneškodnění hollow, který na sebe vzal podobu krále nočních klubů. Z této pozice pak vede veškeré noční párty a pařby. Problém je v lidech, kteří pijou moc alkohol - takový se ztrácejí nenávratně v útrobách hollow. Předpokládá se tedy, že ten kdo příliš pije, je jeho terčem...
dead wind
dead wind
Zástupce kapitána 1. divize
Zástupce kapitána 1. divize

Počet příspěvků : 1579
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 32
Bydliště : 11100101101

http://www.bleach.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro Red Sat Aug 27, 2011 9:24 pm

Yoshiro

Byl připraven vyrazit. Stál u senkaimonu a sebou měl zabalený gigai od Satoshiho. Čekal na své týmové parťáky. Nechápal sice, proč byl zrovna on vybraný na tuhle misi, když alkohol nesnáší od doby, co ho Ken-chan ožral tak moc, že ho ještě měsíc bolela hlava. Ale tak budiž. Byl to rozkaz vrchní kapitánky, musel uposlechnout. Odkašlal si a projel si pravou rukou své fluffy vlásky.
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3819
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro dead wind Sat Aug 27, 2011 9:30 pm

Izanagi

Blížil se k bráně, avšak poznat ho nebylo. Motorkářská bunda oháklá různými železnými výběhy včetně cool bodáků na rameně jasně dávala najevo, že je v jeho novém gigai, který mu upravil Satoshi. Samo o sobě by to nebylo tak hrozné kdyby kromě jeho oblečení nebylo vidět nic jiného výrazného. Avšak korunu tomu dával jeho nový účes - jeho punkový kohout, který dosahoval skoro půl metrového rozsahu. Došel k Yoshirovi, sundal si své černé brýle... Tááák co? Jak to jde?
dead wind
dead wind
Zástupce kapitána 1. divize
Zástupce kapitána 1. divize

Počet příspěvků : 1579
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 32
Bydliště : 11100101101

http://www.bleach.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro Red Sat Aug 27, 2011 9:38 pm

Yoshiro

Nejdřív nechápal, co se to dostalo do Seireitei, ale když se to přiblížilo, tak nějak mu došlo, že je to Ken-chan. "Ken-chan.." Pronesl Yoshiro tiše. Chtělo se mu smát, ale radši toho nechal. Jeho gigai byl taky upravený tak, aby sedl do toho nightlifu, který prožijí. Rozhodl se, že do něj tedy taky rovnou skočí. Netrvalo to dlouho a už stál před Izanagim ve svém gigaii. Yoshiro měl taky upravené vlasy. Asi nějak takhle. Semtam měl nějaký červený pramínek. Na hlavě měl taky sluneční brýle - takové a na místě, kde běžně míval tetování, neměl nic. V pravém uchu měl několik naušnic. A místo svého oblíbeného shinigami oděvu měl bílý oblek - přesně takový. Na nohou měl samozřejmě bílé boty k obleku, aby pěkně ladil. Izanagi měl být ten drsnější, Yoshiro ten nafintěnější.
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3819
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro Raiden Sat Aug 27, 2011 9:39 pm

Raiden

Tiše se objevil za pomoci Shunpa u Senkaimonu. Na sobě měl sice své normální kapitánské oblečení, ale v ruce držel lidský časopis o módě. "Nazdar. Tak jsem uvažoval, že když už je ta mise ve skutečném světě a nás budou chtět nejspíš nacpat do gigaiů tak by bylo dobré prozkoumat nejnovější hadry. Přeci jen bychom mohli lépe zapadnout v něčem takovémto," domluvil a ukázal jim růžové pyžamko s koťátky. Pomalu se podíval na Senkaimon a aktivoval ho na místo, které jim bylo určené. Protože když poslouchal zadání mise byl vyjímečně střízlivý.
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2559
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro Nawaki Sat Aug 27, 2011 9:49 pm

Izumi Razaki

Přibližoval jsem se k místu kde byla otevřená brána a málem jsem dostal infarkt. Stáli tam nějací 2 šašci a Raiden. Já osobně jsem si najednou připadal moc normální. V černém obleku s černými brýlemi a černým kufříkem jsem vypadal spíše jako ochranka prezidenta. Navíc alkohol jsem nepil nikdy, takže jsem nechápal, co se tu děje...
Nawaki
Nawaki
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 3499
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 35
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro dead wind Sat Aug 27, 2011 9:58 pm

U brány se objevil shinigami, který za normálních okolností žije v reálném světě. Tento muž se však klidně mohl rovnat s laboratoří Jamese Bonda.( 12 divize)

John

Změřil si všechny přítomné. Původně si myslel, že byli poučeni, ale asi se hluboce mýlil. Ehm... Zdálo se najednou zbytečné je o něčem poučovat a tak rovnou přešel k tomu, co měl.

Yoshiro - dostal si od Johna mobil, který údajně dokáže zavolat všechny ostatní i přestože oni samotní žádné zařízení nemají. Taky ti řekl, že může posloužit jako výbušnina, čemu si však moc nerozuměl.

Raiden- dostal si odJohna klíč, který údajně otevře všechny dveře. Avšak údajně nebyl nikdy zkoušen a může mít spoustu různých funkcích, o kterých však nikdo neví.

Razaki - dostal si od Johna speciální zařízení, které mělo také podobu mobilního telefonu, avšak lišilo se jednou zásadní věcí. Zařízení ukazuje, co by udělal normální člověk z lidského světa.

Izanagi dostal nafukovací motorku
dead wind
dead wind
Zástupce kapitána 1. divize
Zástupce kapitána 1. divize

Počet příspěvků : 1579
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 32
Bydliště : 11100101101

http://www.bleach.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro Nawaki Sat Aug 27, 2011 10:01 pm

Izumi Razaki

Doufám, že si ze mě děláte legraci... Proč on dostane motorku a já tenhle nepoužitelnej krám?! ohradil jsem se velice neformálním tónem. Yoshiro dostal aspoň vybuchující mobil, já dostal nepoužitelnej kousek technologie... Kdyby ten shinigami měl v hlavě víc, než 2 mozkové buňky věděl by, že mě nemá dráždit...
Nawaki
Nawaki
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 3499
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 35
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro Red Sat Aug 27, 2011 10:04 pm

Yoshiro

Yoshiro se podíval na mobil. "Tak výbušnina.. Hmm.." Yoshirovi se to tak nějak podvědomě líbilo. Představa, že vyhodí něco velkýho do vzduchu ho vzrušovala. "Díky, Johne." Poděkoval Johnovi a koukl na ostatní. Všichni teď byli takoví agenti. Ten hollow prostě neměl šanci. Razakimu se nelíbilo to, co dostal. "Hele, Razaki. Já myslím, že to zase až tak nepoužitelný nebude. Co když se to bude třeba hodit?" Řekl ten s vybuchujícím mobilem. Než Razaki stihl odpovědět, skočil do senkaimonu.
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3819
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro dead wind Sat Aug 27, 2011 10:05 pm

Razaki -> mobil ukázal "Děkuju" a s hlasitým pípnutím se vypnul

Izanagi - stále nechápavě koukal na kus černého balónku, který si načež strčil do kapsy. Po té skočil do brány.
dead wind
dead wind
Zástupce kapitána 1. divize
Zástupce kapitána 1. divize

Počet příspěvků : 1579
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 32
Bydliště : 11100101101

http://www.bleach.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro Raiden Sat Aug 27, 2011 10:06 pm

Raiden

Když si je všechny prohlédl došlo mu, že je něco špatně. Ještě před příchodem Johna na chvilku zmizel a pak se vrátil v pravěkém gigai co používal před sto lety. Jeho oblečení vypadalo asi takto. Když přišel ten zvláštní agent. Začal si prohlížet ten klíč. "Ok... vypadá to dobře, ale stříbrná verze by nebyla?" prohodil jen tak do vzduchu a pak se už chtěl vydat do senkaimonu.
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2559
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro Red Sat Aug 27, 2011 10:09 pm

Yoshiro

Vyskočil na místě ve světě lidí. Jen si tak nějak neuvědomil, že je hodně vysoko ve vzduchu a že je v gigaii, takže si nevytvoří nic z duševních částí, na co by mohl stoupnout.



Usmál se. Teď když byl ten zvláštní agent Seireitei - 010, měl samozřejmě upravený gigai pro tyhle chvíle. Něco nahrabal v kapse, to se po chvíli zvětšilo a on si to během letu nahodil na záda. Pak zase za něco zatáhl a vyletěl dost cool padák s kachýnkama. Pomalu si to letěl k zemi.


Naposledy upravil Red dne Sun Aug 28, 2011 12:05 am, celkově upraveno 1 krát
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3819
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro dead wind Sat Aug 27, 2011 10:14 pm

Všichni kdo skočili se objevili nad velkou pláží - bylo sakra horko.

Izanagi
Vyskočil z brány a rovnou se překulil do pozice, kdy člověk skáče šipku. S hlasitým bouchnutím (pro normální lidi asi jak když někdo odpálil nálož) spadl do moře blízko pláži. Jeho gigai měl samozřejmě více módů, takže jenom přehodil na lepší verzi a pomalu se plazil ven z vody.
dead wind
dead wind
Zástupce kapitána 1. divize
Zástupce kapitána 1. divize

Počet příspěvků : 1579
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 32
Bydliště : 11100101101

http://www.bleach.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro Nawaki Sat Aug 27, 2011 10:15 pm

Izumi Razaki

Johnovi jsem jednu vrazil. Děkuju za neužitečnou pitomost... řekl jsem a skočil do brány. Objevil jsem se mnoho metrů nad zemí. Člověk by řekl, že to jsem nemohl čekat, ale to by se mýlil. Roztáhl jsem ve svém překrásně drahém obleku ruce a mezi nimi a trupem se napjala blána, díky které jsem mohl rychle a navíc stylově zakružit po nebi a přistát na pevné zemi. Tam jsem si jenom urovnal brýle a svojí úchvatnou kravatu...
Nawaki
Nawaki
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 3499
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 35
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro Raiden Sat Aug 27, 2011 10:17 pm

Raiden

Takže po konečném projdutí senkaimonu začal padat. Gigai bohužel nebyl upravený pro používání jeho sil shinigami, ale měl tu Satoshiho nejnovější rogalo. Z kapsy vytáhl malou tyčku a ta se pomalu začala rozkládat, až nakonec vzniklo rogalo černé barvy. Volně se začal snášet dolů ve spirále tak jako v minulosti. Byl to úžasný pocit zase jednou letět bez křídel.
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2559
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro dead wind Sat Aug 27, 2011 10:19 pm

Razaki přistál nedaleko stánků s hot dogy, kde se potulovala skupinka lidí již v dobře podnapilém stavu. Problém byl pes, který Razakiho neustále pozoroval už od příletu.


Naposledy upravil dead wind dne Sat Aug 27, 2011 10:19 pm, celkově upraveno 1 krát
dead wind
dead wind
Zástupce kapitána 1. divize
Zástupce kapitána 1. divize

Počet příspěvků : 1579
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 32
Bydliště : 11100101101

http://www.bleach.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro Red Sat Aug 27, 2011 10:19 pm

Yoshiro

Asi 20 metrů nad zemí se odepl a spider-mansky dopadl vedle Izanagiho, který zrovna vyšel z vody. Otočil se o 180° a zařadil se vedle něj tak, aby šli zároveň. Tohle všechno samozřejmě proběhlo ve slow-motionu tak, jak to má být ve správným akčním filmu. Ještě si like a boss upravil oblek a strčil mobil do náprsní kapsičky. Pomalým pohybem ruky si sundal brýle a podíval se na nebe nad sebe, kde kroužil Raiden. Tahle mise nemohla neuspět. Byli tu tři elitní agenti Seireitei. Copak by se mohlo podělat?
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3819
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro Raiden Sat Aug 27, 2011 10:23 pm

Raiden

Pomalu zakroužil nad ostatními a pak dopadl na zem. Objevil se malý obláček a z černého rogala byla kytice růží. Mile se usmál a podal kytici malému houfu mladých dam naproti sobě. Mile se usmál a pak frajersky odkráčel za mladšími agenty s úsměvem na rtech. "Díky, Satoshi," pronesl v mysli. Pomalu došel k těm dvoum a sladil se s jejich tempem. "Takže pánové, kudy dále?" pronesl a rozhlédl se po okolí.
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2559
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro dead wind Sat Aug 27, 2011 10:26 pm

Izanagi

Vy počkejte na Razakiho, já prozkoumám terén. Načež vezme láhev saké, která stála na blízkém pultu - nejspíše jí tam někdo připravoval, nebo si z ní naléval... Smůla, byla opuštěná a to nemohl Izanagi dopustit. Postupně ji teda celou vylemtal před zraky svých kolegů. Po posledním doušku si otře pusu a praví.... Tohle bude sakra těžká mise ...
dead wind
dead wind
Zástupce kapitána 1. divize
Zástupce kapitána 1. divize

Počet příspěvků : 1579
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 32
Bydliště : 11100101101

http://www.bleach.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro Nawaki Sat Aug 27, 2011 10:30 pm

Izumi Razaki

Zatvářil jsem se naprosto drsně a pomalu přešel k ostatním. Nikdo z nich mě tu teď nezajímal. Konečně jsem byl po mnoha a mnoha letech zase ve skutečném světě. Tvářil jsem se opravdu drsně. Skoro jsem se styděl, že mě viděli lidé s takovejma pakama jako byli tihle 3...
Nawaki
Nawaki
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 3499
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 35
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro Red Sat Aug 27, 2011 10:34 pm

Yoshiro

Izanagi prozkoumával terén svým ukradeným saké. Yoshiro se koukl na Raidena. "Něco cítím.." Začal se otáčet kolem sebe a nevěděl, co že to vlastně cítí. O kousek dál stál chlápek v obleku, co pokuřoval doutník s příchutí nějakého ovoce. Yoshiro se na něj podíval a trošku si odendal brýle, aby si ho změřil očima. "To bude ono.." Pomalým krokem se vydal k tomu chlápkovi. "Zdravím..Hele, co to máš v puse?" Chlápek nic neříkal, jen ukázal na krabičku, kterou měl položenou vedle sebe. Yoshiro se usmál a chytil na ní. Chlápek mu okamžitě chytil ruku. "Nesahat." Řekl jenom. Yoshiro mu ale hned z reakce jednu natáhl, takže si pak odnesl celou krabičku. "Dá si někdo?" Usmál se a otevřel krabičku plnou jahodových doutníků.
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3819
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro Raiden Sat Aug 27, 2011 10:39 pm

Raiden

Tiše se pousmál nad chováním Yoshira a přikývl. Vzal si jeden doutník, ale pak si uvědomil, že nemá čím zapalovat. Proto došel ke chlápkovi, který právě dostal ránu od Yoshira, jenž se pokoušel zvednout. Tiše se usmál, uštědřil mu druhou a z kapsy mu vytáhl zlatý zapalovač. "Pánové, je libo oheň?!" pronesl když došel k Yoshirovi a Razakimu. Frajersky si zapálil doutník a popotáhl. "Takže, vypadáto, že máme ještě chvíli čas. Nezajdeme na něco dobrého k pití. Myslím, že támhle nás rádi obslouží." Ukázal na venkovní bar, kde ležel muž, kterého už dvakrát okradli. Nejvíc ironocké bylo, že zároveň vypadal i jako číšník z toho venkovního baru.
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2559
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro Red Sat Aug 27, 2011 10:43 pm

Yoshiro

Strčil jeden doutník mezi rty a trošku si s ním pohrál tak, aby mu tam pěkně sedl. Pak se přitáhl k zapalovači, který držel Raiden a nechal si doutník zapálit. Přikývl na poděkování a otočil se k ostatním. "Když už, tak bych zašel někam, kde bychom mohli najít náš cíl." Potáhl si a poté vyfoukl. "Tohle nevypadá jako místo, kam by zašel hledat nějaké oběti." S tím se otočil a pomalým krokem se vydal k městu.
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3819
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro dead wind Sat Aug 27, 2011 10:44 pm

Izanagi

Se chvíli dívá, jak se ostatní snaží nejspíše domlátit nebohého číšníka. Jeho obočí se nadzvedne v úžasném údivu. Přijde k Raidenovi a položí mu ruku na rameno, přičemž zakroutí hlavou. Měli bychom se chovat jako kapitáni - otevře ledničku a začne hledat co by mu mohlo vyhovovat víc. Hollow přeci jde potom, kdo je na mol.... bylo to součástí mise.
dead wind
dead wind
Zástupce kapitána 1. divize
Zástupce kapitána 1. divize

Počet příspěvků : 1579
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 32
Bydliště : 11100101101

http://www.bleach.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro Red Sat Aug 27, 2011 10:50 pm

Yoshiro

Nakonec se ale zastavil a prohlížel si Izanagiho, který se začal opíjet. "Jo tak takovej je plán! Takže budeš návnada!" Ještě tleskl. Vážně se mu to líbilo. Ken-chan byl génius a tohle nikdo nemohl popřít. Yoshiro obdivoval to, jak byl Ken-chan ochotný obětovat kvůli misi svoje zdraví! Správný shinigami. Rozhlížel se okolo. "Ale my tři se musíme vzdálit a sledovat tě z úkrytu. Kdyby nás viděl společně, nejspíš by si netroufl!" Koukl se na Razakiho a potom na Raidena. "Pojďme!" Rozběhl se do křoví, které bylo docela nedaleko.
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3819
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Hledání krále nočních klubů Empty Re: Hledání krále nočních klubů

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru